Lankytojo bilietas

Gerbdami ir mylėdami savo saugomą teritoriją, tai įprasminame darbais. Įsigydami lankytojo bilietą, galite ir Jūs prisidėti ir padėti mums atlikti daugybę gražių ir prasmingų darbų!

Saugomoje teritorijoje gausu objektų – retų ir nykstančių rūšių buveinių, pažintinių takų, lankytinų vietų, piliakalnių ir kt.  Jų priežiūrai reikalingos lėšos. Skiriamų biudžeto lėšų šiems darbams atlikti ne visada pakanka. Už šias lėšas vykdome apžvalgos bokšto rudeninę ir pavasarinę priežiūrą, tvarkome supuvusias medines pažintinių takų dalis – laiptus, stendus, turėklus ir atliekame kitus būtinus darbus. Tikimės, kad Jūsų įsigytas lankytojo bilietas – tai Jūsų padėka už puikiai praleistą laiką mūsų regioniniame parke ir indėlis į tolesnį jo gyvavimą.

Apie darbus, kuriuos atlikome naudodami už lankytojų bilietus gautas lėšas, skaitykite čia.

 

Kiek kainuoja bilietas?

KEIČIASI LANKYTOJO BILIETO TVARKOS APRAŠAS
 
👉 Informuojame, kad nuo 2024 m. sausio 1 d. keičiasi saugomų teritorijų lankytojų bilietų platinimo, apskaitos ir surinktų lėšų naudojimo tvarkos aprašas.
👉 Daugybės nacionaliniuose ir regioniniuose parkuose esančių objektų (pėsčiųjų ir dviračių takų, atokvėpio vietų, stovyklaviečių, piliakalnių, informacijos stendų ir kt.) nuolatinei priežiūrai reikia lėšų.
👉 Ekologinio mąstymo žmonės, keliaudami po Lietuvos saugomas teritorijas, dažnai įsigyja lankytojo bilietą. Kviečiame remti saugomas teritorijas ir ateinančiais metais!
 
❗️Svarbiausi lankytojo bilieto tvarkos pakeitimai:
 
✅ Vienkartinis lankytojo bilietas, galiojantis vienos saugomos teritorijos lankymui bilieto įsigijimo dieną, kainuoja 1 Eur.
 
✅ Metinis lankytojo bilietas, galiojantis 12 mėnesių nuo įsigijimo dienos visų saugomų teritorijų lankymui, asmeniui arba šeimai kainuoja 25 Eur.
 
✅ Visuose komerciniuose renginiuose, nepriklausomai nuo dalyvių skaičiaus, lankytojo bilietas tampa PRIVALOMU.
 

Kur galite įsigyti bilietą?

  • Lankytojo bilietai platinami Krekenavos regioninio parko  lankytojų centre.
  • Taip pat lankytojo bilietą galima įsigyti „Perlo“ terminaluose, „Bilietai.lt“ ir „Tiketa.lt“ bilietų internetinėse platinimo sistemose, visose „Bilietai.lt“ ir „Tiketos“ kasose. Taip pat nemokamoje „Tiketa“ programėlėje, kurią rasite „Apple App Store“ arba „Google Play“ parduotuvėse. Taikomi papildomi paslaugos aptarnavimo mokesčiai.
  • Yra galimybė lankytojo bilietą pirkti trumpąja žinute (SMS). Kaina – 1,35 Eur (lankytojo bilietas 5 dienoms – 1 Eur ir 0,35 Eur aptarnavimo mokestis). Siųsk numeriu 1860 žinutės tekstą, įrašydamas nacionalinio ar regioninio parko trumpinį.
    Žinutės tekstas Nacionaliniai ir regioniniai parkai
    KRRP Krekenavos regioninis parkas