Keliaukite su saugomų teritorijų pasu

Keliaukite su saugomų teritorijų pasu

Dalinamės gera naujiena!

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie aplinkos ministerijos nusprendė pratęsti saugomų teritorijų PASO konkursą ir 2024 metais.

KONKURSO DALYVIŲ TIKSLAS. Per šią vasarą bei rugsėjo mėnesį aplankyti 5 nacionalinius ir 30 regioninių parkų bei surinkti jų antspaudus Saugomų teritorijų pase.

KUR GAUTI PASĄ. Jį galima nemokamai pasiimti nacionalinių ir regioninių parkų lankytojų centruose, o taip pat patiems atsispausdinti.

KUR UŽSIDĖTI ANTSPAUDĄ. Lankytojų centrų darbo dienomis kreipkitės į lankytojų centro darbuotojus, o poilsio dienomis antspaudo ieškokite lauke (deja, kai kurie lankytojų centrai dėl laužomų antspaudų nebelaiko jų lauke). Krekenavos regioninio parko antspaudas laikomas lesyklėlėje, prie įėjimo į lankytojų centrą (žr. nuotrauką).

AR BUS PRIZŲ? Kas per šią vasarą bei rugsėjo mėnesį aplankys 5 nacionalinius ir 30 regioninių parkų bei surinks jų antspaudus Saugomų teritorijų pase, dovanų gaus knygą apie Lietuvos saugomas teritorijas. O kas papildomai dar įsigys savanorišką lankytojo bilietą kiekviename parke (1 Eur) ir parems saugomą teritoriją, papildomai dovanų gaus ir kelioninę kuprinę.

Parengta pagal Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos informaciją. Išsamiau skaitykite čia.