M. Semaškos fotoalbumo pristatymas

M. Semaškos fotoalbumo pristatymas

Birželio 7 d. 14 val. Krekenavos regioninio parko lankytojų centre Dobrovolės k., 2, Panevėžio r. sav., Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcijos kraštovaizdžio apsaugos skyriaus vyr. specialisto ir fotografo MARIAUS SEMAŠKOS panoraminių nuotraukų albumo „SAUGOMAS KRAŠTOVAIZDIS – ŠALIES PASIDIDŽIAVIMAS“ pristatymas.

Marius sako, kad „Lietuva, atrodytų yra visai nedidelė teritorija, prisišliejusi prie Baltijos jūros rytinės pakrantės. Tačiau savo įvairaus kraštovaizdžio mozaikiškumu yra išties ypatinga: nuo vakaruose vėjų pustomų kopų raštų iki rytuose saulės nušviestų kalvynų, kur spindi ežerų virtinės, iškyla bažnyčių, vienuolynų bokštai, o išlikusios pilys ir piliakalnių gausa pabrėžia šių žemių svarbą. Aukštaitiją vadiname savo namais, kur 8-niuose regioniniuose parkuose saugomas išskirtinis kraštovaizdis bei jame esančios gamtos, kultūros paveldo vertybės. Ar kiekvienas tai žinome, jaučiame?“

Po pristatymo kraštovaizdžio apsaugos skyriaus specialistai atsakys į statybų, kūdrų kasimo, saulės elektrinių įrengimo ir kitus klausimus.

Kviečiame susipažinti su mus supančiu kraštovaizdžiu, kartu su Mariumi pajusti Lietuvos kraštovaizdžio išskirtinumą, pamatyti tai, ko daugelis iš mūsų, ko gero, net nepastebi ir sulaukti atsakymų į rūpimus klausimus.

Renginys nemokamas. Renginio metu bus fotografuojama.